معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت عمرانی دوستداران آتیه ساز کیش (سهامی خاص) در آبان ماه سال ۱۳۹۸ در جزیره زیبای کیش به منظـور اجرای پروژه هـای ساخت و ساز در شرف تأسیس و آغاز فعـالیت های خـود می باشد و به‌عنوان یکی از شرکتهای همکار و مشارکت کننده با شرکت دوستداران آینده ساز کیش (سهامی عام) است.

کیش

نحوه ارسال رزومه و سوابق کاری

عمران کیش

موضوع شرکت

 1.  مشاوره، طراحی، محاسبه، نظارت، اجرا، مدیریت پیمان، پیمانکاری، تخریب، نوسازی، بازسازی و بهسازی انواع ساختمانهای بتنی، فلزی، بنایی و چوبی در تمامی کاربری ها ـ طراحی معماری، دکوراسیون داخلی، نماسازی و غرفه سازی ـ اجرای کلیه عملیات شهرسازی، راهسازی و محوطه سازی ـ احداث سد، تونل، پل، راه و باند فرودگاه، ترمینال و برج مراقبت ـ کلیه عملیات ژئوتکنیک، گودبرداری، تسطیح و اجرای سازه های نگهبان ـ عملیات نقشه برداری.
 2.  مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا، مدیریت طرح و هوشمندسازی کلیه تاسیسات مکانیکی، برقی، الکترونیکی، مخابراتی، آب و فاضلاب، احداث شبکه ها و خطوط توزیع انرژی های متداول و نو از قبیل انرژی های خورشیدی، بادی، ژئوترمال، جزر و مد و هیدروژنی.
 3.  مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا، مدیریت پیمان و پیمانکاری انواع سازه های هیدرولیکی و آبی، اسکله و پل های دریایی.
 4.  ارائه کلیه خدمات تعمیر و نگهداری ساختمان، تاسیسات برقی و مکانیکی، حرارتی و برودتی، ماشین آلات صنعتی، مدیریت مصرف انرزی و اتوماسیون.
 5.  تامین، تهیه، تولید، توزیع، اخذ و اعطای نمایندگی فروش انواع مصالح ساختمانی و عمرانی، ماشین آلات صنعتی و برقی، تجهیزات ساختمانی، تاسیسات ساختمانی و غیرساختمانی و تامین نیروی انسانی مربوطه و ایجاد کارخانه و کارگاه های تولید مصالح و آزمایشگاه های مصالح.
 6.  شرکت در مزایدات و مناقصات دولتی و خصوصی، سرمایه گذاری و مشارکت در هر گونه طرح یا فعالیت مرتبط با موضوع فعالیت شرکت، سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز انواع ملک های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری، خدماتی و صنعتی و عقد قرارداد پیمانکاری با ادارات، شرکت های خصوصی و دولتی در حوزه ساخت و ساز.
 7.  اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی، خارجی، شرکتها و موسسات سرمایه گذاری.
 8.  انجام هر گونه فعالیت مجاز بازرگانی، تولیدی، صنعتی، خدماتی، مهندسی و مشاوره ای مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.
 9. اخذ و اعطای نمایندگی از و به شرکتها و موسسات داخلی و خارجی و اشخاص حقیقی و حقوقی ـ ثبت و ایجاد شعب و دوایر در داخل و خارج از کشور.
 10.  برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت در داخل و خارج از کشور، ایـجاد کارگاه های آموزشی و تخصصی و ارائه گواهی و مدارک حضور در دوره و کارگاه.
 11.  اخذ وام و تسهیلات از بانک های خصوصی و دولتی، اخذ کارت بازرگانی، واردات و صادرات کلیه مصالح ساختمانی، عقد قرارداد و پیمانکاری در زمینه ساخت و ساز و بازسازی املاک، پروژه های عمرانی، راهسازی و زیربنایی پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح.
 12.  برگزاری و شرکت در کلیه نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارهای داخلی و خارجی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.
 13.  انتشار نشریه تخصصی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.

مشارکت و همکاری با شرکت

شرکت عمرانی دوستداران آتیه ساز کیش در نظر دارد با اجرای پروژه‌های عمرانی در جزیره کیش با شناسایی و گردآوری نیروهای متخصص و فنی با اتکا بر تجربه و دانش فنی، روش‌های مدرن مدیریتی و جوانگرای در سازندگی ، آبادانی، کارآفرینی، توسعه و اعتلای محیط زندگی کیشوندان و گردشگران داخلی و خارجی ایفای نقش نماید. در این راستا رویکرد مستمر شرکت، ارتقا سطح کیفیت خدمات با رعایت حقوق ذینفعان شرکت (سهامداران، کارکنان، پیمانکاران، تأمین‌کنندگان، مشتریان و جامعه) به‌ منظور دستیابی به ارزش‌آفرینی و خلق پروژه‌های عام‌المنفعه، هست.

عمران کیش

مدیریت پروژه

شرکت در مزایدات و مناقصات دولتی و خصوصی، سرمایه گذاری و مشارکت در هر گونه طرح یا فعالیت مرتبط با موضوع فعالیت شرکت، سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز انواع ملک های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بهداشتی و درمانی، گردشگری، خدماتی و صنعتی و عقد قرارداد پیمانکاری با ادارات، شرکت های خصوصی و دولتی در حوزه ساخت و ساز.

عمران کیش